Suns vs. Bucks NBA Finals Game 4 Transmisja na żywo: jak oglądać Bucks vs. Suns Game 4 na żywo

Jaki Film Można Zobaczyć?

Milwaukee Bucks jest gospodarzem Phoenix Suns w meczu 4 finałów NBA.

Jaką różnicę robi gra. Giannis Antetokounmpo zdobył 41 punktów, a Jrue Holiday dodał 21 punktów i dziewięć asyst, gdy Bucks osiągnęli zwycięstwo 120-100 nad Suns w trzecim meczu finałów NBA. The Suns wyglądały nietypowo niechlujnie, gdy seria przeniosła się z Phoenix do Milwaukee. Chris Paul i Mikal Bridges byli odpowiedzialni za osiem strat, a Devin Booker strzelił 3 za 14, gdy Bucks odnieśli pierwsze zwycięstwo w serii. Cameron Johnson zapewnił Słońcom iskrę z ławki, zdobywając 14 punktów i grzmiący wsad w 30 minutach akcji, ale Phoenix miał Deandre'a Aytona tylko przez 24 minuty, ponieważ wielki człowiek był ograniczony z powodu wczesnych kłopotów z faulami.

Seria nie zaczyna się tak naprawdę, dopóki drużyna gospodarzy nie przegra. Czy Bucks zrobią to dwa z rzędu, czy Suns wyjdą na prowadzenie 3-1? Zaraz się dowiemy. Oto jak oglądać mecz 4 finałów NBA na żywo w ABC, ESPN 3 i Hulu.

O KTÓREJ SŁOŃCE VS BUCKS GRA 4 ZACZYNA SIĘ DZIŚ?

Czwarty mecz serialu odbędzie się w środę, 14 lipca o godzinie 21:00. ET na ABC i ESPN 3.

SUNS VS BUCKS DARMOWA GRA 4 INFORMACJE O TRANSMISJI NA ŻYWO:

Jeśli masz ważny login kablowy, możesz oglądać finały NBA na żywo ABC lub aplikacja ABC . Gra 4 z serii jest również dostępna do transmisji na żywo Oglądaj ESPN albo Aplikacja ESPN.

GDZIE OBEJRZEĆ FINAŁ NBA BUCKKS VS SUNS GAME 4 NA ŻYWO:

Możesz także oglądać finały NBA na żywo, mając aktywną subskrypcję usługi przesyłania strumieniowego over-the-top, która oferuje ABC lub ESPN3, w tym fuboTV , Hulu + telewizja na żywo , Chusta TV , AT&T TV TERAZ, lub YouTube TV . FuboTV i YouTube TV oferują bezpłatne wersje próbne dla kwalifikujących się subskrybentów.